Конспекти уроків з української мови

Автор: olga от 22-12-2021, 10:47, посмотрело: 8

0 Підготувала учитель початкових класів Мачуліна Н.М.

Тема.Велика буква у назвах міст, сіл.
Мета: формувати в учнів навички писати з великої букви назви міст; вчити знаходити ці назви у тексті та пояснювати їх написання; удосконалювати навички каліграфічного та грамотного письма, розвивати зв’язне мовлення учнів , вміння працювати з книгою та робити висновки; удосконалювати навички роботи в парах, спонукати до висловлювання особистих точок зору, ідей; виховувати любов до рідного краю та бажання вчитися.
ХІД УРОКУ

І.Організація класу до уроку.
1.Привітання з гостями.
2. Емоційна готовність учнів.
«Зніміть» зі свого обличчя долонькою усмішку та «киньте» своєму сусідові. «Спіймайте» усмішку, «прикрасьте» нею своє обличчя…
Можете «кинути» свою усмішку і гостям…. і своїй вчительці, бо ваша посмішка, підтримка і допомога мені ой як зараз потрібна.
Тепер сідають ті діти, чиє ім’я закінчується буквою а,
…чиє ім’я закінчується на приголосний,
… чиє ім’я закінчується буквою я
3. Побажання на урок.

Нехай вашими вірними друзями на уроці будуть
уважність, кмітливість, винахідливість.
ДЕТАЛЬНІШЕ


Тема. Закріплення знань і вмінь, пов’язаних зі словами — назвами предметів.
Мета: перевірити знання, вміння, навички учнів про слова – назви предметів, а саме: знаходити іменники серед інших слів, добирати до загальних назв власні, писати власні іменники з великої букви, змінювати число іменника ; активізувати словниковий запас учнів; розвивати образне мислення, орфографічну пильність, чуття мови, аналітико-синтетичні вміння, творчі здібності; виховувати самостійність, цілеспрямованість, любов до природи, старанність і наполегливість у навчанні.
Методи: ілюстративний, проблемно-пошуковий, словесний, критичного мислення, самостійної роботи, практичний.
Тип уроку : урок закріплення знань,умінь та навичок.
Обладнання : індивідуальні картки, малюнки для малюнкового диктанту (заєць, лисиця, вовк, собака).
ХІД УРОКУ

І. Організація учнів до уроку
Лунає дзвіночок – до праці мерщій!
Ти всі перешкоди здолати зумій!
Працюй наполегливо, щиро, старанно,
Щоб кожна хвилинка не втратилась марно!
ІІ. Оголошення теми, завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності
1. Метод «банани» Обведіть кружечком кожну другу літеру і відгадайте тему нашого уроку АСПЛКОДВДАГНДАРЗБВТИШПЛРРЕАДТМЧЕКТМІОВ

- Отже, тема уроку «СЛОВА –НАЗВИ ПРЕДМЕТІВ ». Наше завдання
закріпити знання про іменник, одержані на попередніх уроках.
- А що ви вже знаєте про іменник?
2. Метод «Мозковий штурм»
- Які слова називаються іменниками?
- На які питання відповідають іменники?
- Як називаються слова, що відповідають на питання хто?
- Як називаються слова, що відповідають на питання що?
- Як називаються слова, які пишуться з великої букви? Які це іменники ?
- Як називаються слова, які пишуться з малої букви?

3. Гра «Світлофор » (із цеглинками Лего) та індивідуальна робота на картках.
3 учні працюють індивідуально:
ДЕТАЛЬНІШЕ

Категория: Методична скарбниця

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду