Найкраще в світі слово – МАМА!

Автор: olga от 9-05-2021, 11:00, Переглядiв: 8

0
День матері присвячений найріднішій людині, яка подарувала нам життя.
Тому учні 9 класу разом із класним керівником Синельник М.А. вітають найкращих у світі матусь з ДНЕМ МАТЕРІ!
У житті кожної людини величезну роль відіграє мама - наша підтримка і опора. Для підтримки і шанування всіх мам світу встановлено Міжнародний День матері. У цей день заведено вітати і робити подарунки всім мамам і вагітним жінкам. Це свято відзначається в понад 40 країнах світу, але не має єдиної дати.
В Україні та більшості інших країн світу свято відзначається у другу неділю травня. Цього року День матері святкується 9 травня і збігається з Днем Перемоги.
Дата шанування мам походить з давньогрецького культу матері. Як світське свято День матері вперше був підтриманий активісткою Джулією УордХоув в 1872 році, але не став популярним. У 1907 про свято заговорили знову. Американка Анна Джарвіс виступила з ініціативою почитати матерів, і звернулася в державні установи з пропозицією встановити свято.
У цей день заведено вітати всіх матерів незалежно від віку, дякувати їм за материнську працю. Мамам дарують квіти, листівки та подарунки, приїжджають до них в гості. Якщо ви живете далеко від матері - не забудьте привітати її телефоном. У свято також вшановують вагітних жінок. У цей день проходять акції та заходи на підтримку матерів.
У 1910 році штат Віргінія перший визнав День Матері офіційним святом. У 1914 році другу неділю травня було оголошено національним святом матерів. Слідом за США свято також визнали в інших країнах, в тому числі і в Україні.
МАМА- це перше й найважливіше слово!
БЕРЕЖІТЬ ВАШИХ МАТЕРІВ!


Джерела: https://www.unian.ua/lite/holidays/den-materi-2021-v-ukrajini-data-svyata-istoriya-ta-golovni-tradiciji-11410321.html

Категория: Новини

 

«Ми пам'ятаємо ваш подвиг, шановні ветерани»

Автор: olga от 9-05-2021, 08:00, Переглядiв: 10

0
8 - 9 травня відзначається День пам’яті та примирення та День перемоги у Другій світовій війні. Ці дні нагадують про страшну катастрофу ХХ століття. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся за нашу державу.

Ми згадуємо тих, хто захищав нашу землю та переміг. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Категория: Новини Національно-патріотичне виховання

 

Світле свято Великдень

Автор: olga от 6-05-2021, 23:05, Переглядiв: 14

0 Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється.
Світле свято Великдень

Категория: Новини

 

Вітаємо зі святом!

Автор: olga от 2-05-2021, 05:00, Переглядiв: 25

0
Вітаємо зі святом!

Категория: Новини

 

День охорони праці

Автор: olga от 29-04-2021, 13:58, Переглядiв: 35

0
День охорони праці

Категория: Новини

 

Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Автор: olga от 26-04-2021, 08:13, Переглядiв: 27

0 Аварія на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року— найбільша техногенна та екологічна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Радіоактивна хмара пронеслася над більшою частиною Європи, східною частиною США.

Чорнобиль — біль не тільки України, це біль усього світу. Ще більш вражаючими були б убивчі наслідки катастрофи, якби не мужність ліквідаторів аварії, що загасили пожежу на Чорнобильській АЕС.

Щороку, вшановуючи річницю з дня Чорнобильської катастрофи учні Лебединського ЗЗСО № 4 взяли участь у тематичній онлайн лінійці.
26 квітня вшановуємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам, усвідомлюючи масштаби катастрофи, осмислюючи уроки трагедії.

Категория: Новини Національно-патріотичне виховання

 

УЛЮБЛЕНІ КНИГИ УЧНІВ 3 КЛАСУ

Автор: olga от 25-04-2021, 19:21, Переглядiв: 29

0 Читання - це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе.
В. Сухомлинський
 УЛЮБЛЕНІ КНИГИ УЧНІВ 3 КЛАСУ
 УЛЮБЛЕНІ КНИГИ УЧНІВ 3 КЛАСУ
 УЛЮБЛЕНІ КНИГИ УЧНІВ 3 КЛАСУ

Категория: Новини

 

Всесвітній день книги та авторського права.

Автор: olga от 24-04-2021, 08:38, Переглядiв: 21

0 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх поціновувачів художньої літератури.
Сьогодні, коли без Інтернету та цифрових технологій важко уявити собі життя та роботу, здається, що книга відступає на другий план. Але це зовсім не так. Книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості.

Категория: Новини

 

22 квітня - дата, відома, як Всесвітній день Землі

Автор: olga от 22-04-2021, 22:36, Переглядiв: 25

0 Земля - це наш спільний дім і тут ми можемо віднайти чудові куточки і шпарини. Учні Лебединського ЗЗСО √4 відшукали їх в рідному місті. На жаль, наша планета потерпає від забруднень та сміття. Старшокласники ЛЗЗСО √4 до дня Землі створили фотозвіт про забруднені території рідного міста, аби в подальшому знати діапазон можливих дій щодо благоустрою навколишнього середовища. Пятикласники взяли участь в дистанційній вікторині та виявили свою любов до рідної планети за допомогою фарб і кольорів.

Категория: Новини

 

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

Автор: olga от 20-04-2021, 21:04, Переглядiв: 70

0
ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

Категория: Новини

 
Назад Вперед