"Світанок" звітує...

Автор: olga от 27-06-2014, 16:05, посмотрело: 1 135

0 Закінчився навчальний рік. Попереду тривалі канікули, відпочинок. Літо! Воно прийшло! І радо запросило всіх у відпочинковий табір з денним перебуванням.
Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Навіть путівка в заміський табір вимагає значних матеріальних витрат. Оздоровлення ж у пришкільному таборі, особливо завдяки підтримці міської влади, стає доступним кожній сім’ї, а для дітей-сиріт - узагалі безкоштовним.
Ось уже кілька років поспіль «Світанок» гостинно відчиняє двері у казкову табірну країну, де щоліта відпочивають діти.
Дитина - це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. На нашу думку, тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота пришкільного відпочинкового табору може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.
Свою роботу ми намагалися організувати так, щоб школярам було цікаво, щоб вони навчились чогось нового, розкрили свої здібності, таланти, гарно відпочили.
Цього року до табору «Світанок» було зараховано за заявами батьків 70 учнів. Наш «Світанок» працював під девізом:
«Світанок» табір просто клас,
Чудово й радісно у нас!
Дає нам силу, міць, здоров’я
При нашій рідній школі.

Перебування в таборі проходило за режимом. Щодня проводилась ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри, свята.
Виховна робота у пришкільному таборі базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягала у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежала від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. Свіже дихання у щоденний виховний процес вносили студенти педагогічного училища, яких уже кілька років люб’язно запрошує наш табір для проходження літньої педагогічної практики.
Гру недарма називають королевою дитинства, адже без неї дітям жити невесело і нецікаво. Тому при плануванні роботи ми це враховували і включали більше ігрових моментів, щоб викликати в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне.
Виховна робота у пришкільному відпочинковому таборі «Світанок» формувалася в напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота.
Спортивно-оздоровчий напрям роботи включає в себе різноманітні спортивні змагання (веселі старти, естафети, ігри, розваги, футбольний турнір, турнір із шахів).

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

Особливою популярністю користувався у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчій потенціал.

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

Краєзнавчий напрям виховної роботи - це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного міста. Кожного року діти подорожують різними маршрутами та відшуковують нові, ще невідомі їм куточки свого міста.

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

Щоб у дітей не залишалося жодної хвилинки для нудьги, на період роботи «Світанкової країни» у школі розпочали працювати «літні» гуртки. До повноцінної гурткової роботи залучалися вчителі образотворчого мистецтва та трудового навчання. На базі гуртків успішно пройшли майстер-класи з бісероплетіння та ліплення з паперової маси.

"Світанок" звітує...

Але найбільш захоплюючою стала зустріч з дільничним інспектором. Розповідь про професію дільничного інспектора та практикум із правил їзди на велосипедах справили на вихованців незабутнє враження.

"Світанок" звітує...

"Світанок" звітує...

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду