Подорож до художнього музею

Автор: olga от 22-10-2014, 19:32, посмотрело: 1 209

0 Одного теплого осіннього дня учні 5 класу разом з класним керівником Лойченко І.А. відвідали Лебединський художній музей, місце, де зустрічаються сьогодення і минуле.
Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.Тут можна годинами розглядати дивовижні експонати, картини та просто мріяти. Цікаву екскурсію провела науковий працівник музею Криницька Т.О.
Діти ознайомилися з роботами відомих майстрів живопису та графіки XVIII-XXI ст., з українським, російським та західно-європейським мистецтвом. Незабутнє враження справили старовинні меблі та скульптури маєтку графів Капністів, твори радянського декоративно-ужиткового мистецтва, особливо агітаційний фарфор.
Звернули увагу на роботи С.І. Васильківського, художника широкого творчого діапазону, автора близько 3,5 тисяч картин. Палітра художника відзначається багатством колориту, світла й тіні. Найбільш сподобалися картини «Захід сонця», «Козак», «Зимовий вечір».
Діти з подивом розглядали колекцію декоративно-музичних інструментів, пам’ятні монети, присвячені визначним датам в історії України.
Цього дня учні мали можливість розглянути виставку робіт в техніці «батік» (розпис по тканині за допомогою воску та барвників) відомої сумської художниці Римми Миленкової під назвою «Шовкові історії».
Незабутнє враження справило те, як автори всіх творів мистецтва хотіли дати нам маленьку спогадку про життя людей у давні часи і надихнути нас на збереження природи і краси нашого рідного українського краю!
Подорож до художнього музею

Подорож до художнього музею

Подорож до художнього музею

Подорож до художнього музею

Подорож до художнього музею

Подорож до художнього музею

Подорож до художнього музею

Подорож до художнього музею

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду