Конкур з англійської мови "Гринвіч"

Автор: olga от 25-11-2014, 18:29, посмотрело: 1 213

0 Учні та вчителі Лебединської ЗОШ І-ІІ ст. №4 з великим захопленням беруть активну участь у різних конкурсах, вікторинах з англійської мови. Сповнені ентузіазму та піднесення, діти чекали на конкурс "Гринвіч".
Метою конкурсу є популяризація серед учнівської молоді знання іноземних мов; активізація та актуалізація вивчення англійської мови в навчальних закладах; підвищення рівня знань з англійської мови; розвиток дослідницьких здібностей учнів; підтримка та підвищення ефективності роботи вчителів англійської мови. Основними завданнями конкурсу є: підвищення інтересу учнів до англійської мови та культури англомовних країн; поглиблення та структурування знань учнів з англійської мови; створення підгрунтя для підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови; залучення широкого кола молоді до активної участі в інтелектуальних змаганнях з англійської мови; формування в учнів навичок пізнавальної та творчої діяльності; активізація позакласної та позашкільної роботи з англійської мови; удосконалення роботи з обдарованою молоддю.
20 листопада 2014 року учні 3-9 класів взяли участь у конкурсі "Гринвіч-2014". Організатори - вчителі англійської мови Лойченко І. А. та Телевна Т.І. Тепер чекаємо результатів конкурсу, який допоміг учням побачити свої сильні та слабкі сторони, викликав інтерес до англійської мови. Сподіваємося на високий результат та цікаві подарунки.
Успіхів вам, любі діти!
Конкур з англійської мови "Гринвіч"

Конкур з англійської мови "Гринвіч"

Конкур з англійської мови "Гринвіч"

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду