Шкільна ярмарка

Автор: olga от 29-11-2014, 20:00, посмотрело: 1 632

0 Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги та розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді.
У складний для нашої країни час у нашій школі проведено ряд заходів щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки воїнів АТО та їхніх сімей. Так, в нашій школі пройшла благодійна ярмарка, організована радою старшокласників разом з педагогом-організатором Колєсніковою І.І. Метою заходу було допомогти сім’ям, батьки яких зараз захищають кордони нашої рідної держави. Учні з великим натхненням несли на ярмарок різноманітні випічки, сувеніри, овочі та фрукти з власного городу. Молодшим учням допомагали класні керівники, старшокласники ж самостійно продавали свої товари.
Можна сказати, що це була не просто ярмарка, а ярмарка, на якій всі її учасники пройнялися духом патріотизму до нашої рідної України. Символи нашої держави – вишиванки, вишиті рушники та скатертини – все це придавало заходу святковість та урочистість.
Кошти, вилучені під час проведення благодійної ярмарки, отримали сім’ї учасників АТО.
Шкільна ярмарка

Шкільна ярмарка

Шкільна ярмарка

Шкільна ярмарка

Шкільна ярмарка

Шкільна ярмарка

Шкільна ярмарка

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду