Тиждень англійської мови

Автор: olga от 10-12-2014, 00:36, посмотрело: 1 139

0 Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу.
Велику роль у вивченні іноземної мови відіграє позакласна робота, однією з форм якої є предметний тиждень, або огляд учнівської творчості. Огляд учнівської творчості дозволяє систематизувати отримані знання, активізувати їх у мові, сприяє підвищенню рівня практичних навичок.
З 5 по 9 грудня в нашій школі проходив тиждень англійської мови. У школі було організовано виставку творчих робіт учнів "What we know about Great Britain". Відвідуючи її, учні могли познайомитися із Обєднаним Королівством Великої Британії ти Північної Ірландії, побачити визначні місця країни, видатних письменників та поетів.
Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови

Також учні розробили проектні роботи на тему «We are Ukrainians», в яких підготували інформацію про населення нашої держави, традиції, свята,національні страви.
Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови

Цікавим для дітей було взяти участь у інтелектуально-розважальній програмі «Who knows English better», де вони змогли продемонструвати свої знання країнознавчого та культурознавчого матеріалу, виявити свою дотепність та кмітливість.
Тиждень англійської мови

Учні переглянули презентації, цікаві відеоматеріали про країну, мова якої вивчається.
Молодші школярі також були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.
Серед учнів 1- го класу було проведено конкурс на кращий малюнок своєї родини, який називався «My family».
Тиждень англійської мови

Учні 2-го класу взяли участь у конкурсі кращих знавців свійських та диких тварин, який називався «Domestic and wild animals».
Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови

Учениця 9 класу Антоненко Ірина взяла участь у конкурсі “English Speaking” і описала кращий урок англійської мови. З нетерпінням чекаємо на результати.
Тиждень англійської мови

Проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з англійської мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду