Тренінгове заняття "Громадяни України проти насильства в сім'ї"

Автор: olga от 12-12-2014, 12:49, посмотрело: 1 031

0 Сьогодні дуже часто ми чуємо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. І водночас ми чуємо про випадки скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми і навпаки. Найприкріше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і розширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків.
Подібні дії приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров'я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини.
Як же захиститися від протиправних дій одного з членів сім’ї по відношенню до іншого та як їх попередити? Про це можна запитатиучнів 8 класу. Під час заняття вони збагатили свої знання щодо видів домашнього насильства та визначили,які наслідки кожен вид тягне за собою. Підлітки вчилися уникати конфліктних ситуацій, переживали негативні емоції у штучно створених неприємних ситуаціях. Сподіваємося, що всі отримані знання та уміння вони понесуть у своє майбутнє життя і не відчуватимуть потребу ображати, причиняти біль іншій людині і допоможуть зменшити насилля в цілому, і насилля в сім»ї зокрема.
Тренінгове заняття "Громадяни України проти насильства в сім'ї"

Тренінгове заняття "Громадяни України проти насильства в сім'ї"

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду