Перша зустріч

Автор: olga от 31-01-2015, 19:34, посмотрело: 1 084

0 Діти ростуть швидко. Іноді здається, що зовсім нещодавно малюк солодко спав у маминих обіймах, лише вчора вчився ходити, а вже завтра стане на порозі школи. Що змінить у сім’ї, коли дитина піде до навчального закладу? Які відбудуться зміни в її характері, розпорядку дня? Як вона навчатиметься? Як складуться її взаємини з вчителем і однокласниками? Ці питання турбують батьків, родичів, вчителів. І вони досить серйозні. Адже від перших кроків у складний світ шкільного життя залежать успіхи у навчанні на всі наступні роки.
І кожен вчитель із великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх майбутніх вихованців. Хто прийде до нього знову у клас, як сприйматимуть його, як вчитимуться, чи стане для дітей школа другою домівкою? Адже з приходом дитини до школи розпочинається новий етап у її житті.
У рамках Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!», з метою формування позитивного ставлення до школи відбулось перше знайомство майбутніх першокласників зі школою. Вчитель Ольга Володимирівна Вакуленко під час проведеного свята для маленьких дошкільнят, мала можливість ближче познайомитися з дітьми, а малюки відчули, що вже скоро стануть першокласниками. Саме позитивне ставлення дитини до школи є важливою умовою гарного навчання в майбутньому.

Перша зустріч

Перша зустріч


Сучасному першокласнику без допомоги дорослих не обійтись. Терпіння, такт, витримка, мудрість педагогів та батьків допоможуть маленькому школяреві повірити у свої можливості, відчути радість від перших, завойованих працею успіхів.
Лебединська ЗОШ І-ІІ ст. № 4 завжди гостинно відчиняє двері для своїх нових учнів, для тих, хто бажає здобути знання.

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду