"Шкільний олімп - 2015"

Автор: olga от 31-03-2015, 23:41, посмотрело: 752

0 Традиційно щороку наш заклад відзначає учнів за активну участь у конкурсах, у житті школи та міста, за призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін.

"Шкільний олімп - 2015"

Серед учнів були відзначені:
1. Призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії - учень 9 класу Туча Олексій (ІІ місце).
2. Переможець ІІ етапу обласної краєзнавчої вікторини «Історія Сумщини від минулого до сьогодення» у середній віковій категорії - Туча Олексій, учень 9 класу (ІІІ місце).

"Шкільний олімп - 2015"

3. Переможець І та призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН - Антоненко Ірина.
"Шкільний олімп - 2015"

4. Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році
Антоненко Ірина (9 клас, українська мова та література ІІ місце; біологія, ІІ місце);
Туча Олексій (9 клас, російська мова ІІІ місце;географія, історія ІІ місце);
Лук'янова Дар'я (7 клас, українська мова та література І місце);
Лобанов Андрій (8 клас, біологія, І місце);
Вялков Павло (8 клас, хімія, ІІІ місце);
Лапоногов Тимофій (9 клас, географія, ІІІ місце);
Парфило Артем (9 клас, інформатика , ІІІ місце).

"Шкільний олімп - 2015"

"Шкільний олімп - 2015"

"Шкільний олімп - 2015"

5. Переможці Малих учнівських олімпіад з математики , у ІІ (міському) етапі
-Кірєєва Аліна,учениця 3 класу(ІІ місце), Лапоногова Анастасія, учениця 3 класу (ІІІ місце).
6. Переможці міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у середній віковій категорії у номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!» - Гаращенко Світлана ,учениця 5 класу(ІІІ місце).У старшій віковій категорії у номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!» - Антоненко Ірина, учениця 9 класу ( І місце). У середній віковій категорії у номінації «Посміхнемось щиро Вишні» Ященко Дар’я, учениця 6 класу(І місце).
"Шкільний олімп - 2015"

7. Переможці міського літературного конкурсу « Проба пера» Гаращенко Світлана 5 клас та Антоненко Ірина 9 клас (ІІІ місце).
8. Переможці ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика : Лук'янова Дар'я( 7 кл., ІІ місце), Бабко Оксана (3 кл.,ІІІ місце), Огієнко Надія (4 кл. ІІІ місце)
"Шкільний олімп - 2015"

9. Переможець Чемпіонату України серед юніорів та юнаків з панкратіону -
Вакуленко Дмитро ( 9 клас)
"Шкільний олімп - 2015"

10. Переможець серед учасників змагання з лижних гонок в залік ХХІІІ міських спортивних ігор - Савченко Олександр 9 клас( ІІІ місце).
"Шкільний олімп - 2015"


11. Переможець міського конкурсу вокалістів «Співуча веселка» - Шастун Артем, учень 4 класу (ІІІ місце).
"Шкільний олімп - 2015"



Наші таланти ще тільки починають рости. Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці.

"Шкільний олімп - 2015"

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду