Перемога в обласному конкурсі волонтерів

Автор: olga от 14-05-2015, 18:08, посмотрело: 954

0 Болісною раною в історії нашого народу залишилася Велика Вітчизняна війна 1941 – 1945 років. Про неї можна говорити багато, але її хочеться забути водночас. Війна – це мільйони людських жертв, слізні спогади старшого покоління про жахливу розруху, голод, біль і страх. Ніколи ці події не зітруться із пам’яті тих людей, котрі стали свідками війни. Пройшовши випробування, вони стали по-іншому сприймати життя, у більшості випадків саме війна визначила їхній подальший життєвий шлях.

З метою належного відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 07.05.2015 року у місті Суми відбулося урочисте відзначення переможів конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» серед навчальних закладів області. Головними завданнями даного конкурсу є привернення уваги громадськості до проблем ветеранів Великої Вітчизняної війни, виховання у молоді патріотичних почуттів, заохочення учнів до збереження пам`яті про подвиги старших поколінь, підтримка і допомога ветеранам війни, поглиблення ролі духовної єдності поколінь.

Участь у даному конкурсі взяв волонтерський загін «Милосердя» Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4, який вже не один рік плідно діє в навчальному закладі та має безлічі досягнень. У школі проводиться певна пошукова та дослідницька робота, збирається цінна інформація свідків про життя і подвиги людей нашого міста в роки війни. Учні із задоволенням запрошують ветеранів на виховні та класні години, відвідують їх вдома та надають посильну допомогу, проводять різноманітні акції, доглядають за братськими могилами, пам’ятниками.

Тож журі високо оцінило, представлені на конкурс, матеріали волонтерського загону «Милосердя». У результаті, в обласному конкурсі волонтерських організацій «Ветеран живе поруч» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад» волонтерський загін «Милосердя» Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 зайняв ІІ місце.


Перемога в обласному конкурсі волонтерів

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду