День Цивільної оборони

Автор: olga от 28-05-2015, 23:14, посмотрело: 1 032

0 Вранці школярі зібрались на подвір’ї на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільної оборони.

На виховних годинах у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Учителем фізичної культури Балюк С.І., було проведено комбіновану спортивну естафету «Врятуй товариша». Участь прийняли учні 8-9 класів, які продемонстрували спритність, витривалість та командний дух.

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони

У 9 класі було проведено практичне заняття по наданню першої медичної допомоги постраждалому при переломах та кровотечах, до заняття залучено медичного працівника школи Великодну Оксану Володимирівну, яка допомогла в організації заняття, надала поради, виправляла помилки. Учні переглянули відео сюжет по наданню невідкладної допомоги спеціалістами служби порятунку та виготовили буклети з порадами для учнів інших класів.

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони


Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Найбільш активних учасників заходу було нагороджено грамотами.

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду