Екскурсія до м. Тростянець.

Автор: olga от 8-04-2013, 15:38, посмотрело: 1 942

0 У перші дні весняних канікул учні 4-8 класів відвідали один із найпривабливіших куточків Сумщини - місто Тростянець. Неабияке враження справила екскурсія проведена у садибі-музеї князя Голіцина (садиба Л.Кеніга) - пам'ятці архітектури національного значення та залами краєзнавчого музею.
Вразив учнів школи „Круглий двір” , який є унікальною спорудою Тростянця, побудований у 1749 році Йосипом Надаржинським. Садиба входила до складу величезного помістя і була побудована для манежу цирку та господарських потреб. Будівля включає елементи готичного стилю.
А найбільше задоволення і захоплення від експозиції «Музей шоколаду», що розташувалася у головній будівлі садиби графа Кеніга. Учні школи та вчителі отримали естетичне задоволення не лише від перегляду експонатів у вигляді різноманітних солодких фігур з чорного та білого шоколаду, а також їм було цікаво дізнатися про історію шоколаду, технологію виготовлення багатьох його сортів та інших захоплюючих історичних фактів про цього улюбленця ласунів та солодкоїжок.
Перша кімната музею присвячена історії чорного шоколаду, а також бренду «Корона». Тут проілюстровано історію шоколаду із часів його винайдення й до наших днів у втіленні продукції «Крафт Фудз Україна». Біля входу відвідувачів «пильнує» шоколадний Монтесума. За легендою, вождь ацтеків випивав за день по п’ятдесят чашок шоколадного напою, і саме він відкрив шоколад світові.
Друга кімната музею – кімната молочного шоколаду. Погляд відразу притягує лілова корівка в натуральний зріст – на фоні гір вона ніби щойно зійшла з обгортки шоколаду. Ця кімната демонструє продукцію іншої марки – «Мілка».
Планується відкриття і третьої кімнати, яка буде присвячена каві.
Школярі-відмінники та діти – інваліди відвідали експозицію «Музей шоколаду» безкоштовно.
Екскурсія до м. Тростянець.

Екскурсія до м. Тростянець.

Екскурсія до м. Тростянець.

Екскурсія до м. Тростянець.

Екскурсія до м. Тростянець.

Екскурсія до м. Тростянець.

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду