Вибір професії - важливий крок у житті людини

Автор: olga от 24-10-2015, 22:05, посмотрело: 1 396

0 Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я і, накінець, радість і щастя. З цього приводу відомий український педагог і психолог К.Д.Ушинський писав: "Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї свою душу, то щастя саме вас знайде". Займатися ж не своєю справою важко. Втрачається інтерес, людина перевтомлюється, перенапружується, рахує кожну хвилину, коли закінчиться робочий день. Таким чином, помилка допущена при виборі професії, це не тільки особиста невдача людини, але й невдача суспільства.
Учні 9 класу відвідали «Ярмарок професій», який організував Сумський обласний центр зайнятості у виставковому залі «Іллінський» 21 жовтня 2015 року.
Студенти професійних училищ представили свої заклади, показали свої роботи, продемонстрували свої навички та вміння. Учні були свідками показу мод від майбутніх модельєрів, були проведені майстер-класи від майбутніх перукарів, де учні мали можливість спробувати себе як моделі. Були кулінарні шедеври від майбутніх кухарів, проводилися майстер-класи від майбутніх малярів-штукатурів та безліч цікавого.
Сьогодні дуже багато навчальних закладів, головне зробити правильний вибір. Але куди б ми не пішли вчитися, всюди, в першу чергу, потрібні добрі знання. І тільки той досягає мети, хто бореться, хто шукає різних шляхів, щоб подолати перешкоди. Адже сказано в святих книгах: «Шукайте і знайдете, стукайте - і відкриється вам».
Щасти вам старшокласники у виборі майбутньої професії!
Вибір професії - важливий крок у житті людини

Вибір професії - важливий крок у житті людини

Вибір професії - важливий крок у житті людини

Вибір професії - важливий крок у житті людини

Вибір професії - важливий крок у житті людини

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду