Освітній проект "Рідна Сумщина"

Автор: olga от 27-10-2015, 21:20, посмотрело: 1 012

0 Роботу учнівського і педагогічного колективів за завданнями освітнього проекту «Рідна Сумщина» у 2015 році було спрямовано на залучення учнів до участі в дослідженні історико-культурної спадщини рідного краю.
Для учасників першої вікової категорії були проведені організаційно-краєзнавчі заходи ( ранки, народознавчі свята, екскурсії, ігрові програми тощо), спрямовані на впровадження ефективних форм краєзнавчої роботи з дітьми. По завершенню другого туру вчителями початкових класів була підготовлена збірка методичних матеріалів «Освітній проект «Рідна Сумщина».
22 жовтня 2015року відбулось ушанування учасників обласного етапу та нагородження переможців . Організаторами заходу стали Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Учасників фінального етапу - переможців привітав заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Дмитро Григорович Омельченко.
Колектив педагогів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Лебединської міської ради нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за перемогу в конкурсі методичних матеріалів, що проходив у межах обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина».
Освітній проект "Рідна Сумщина"

Освітній проект "Рідна Сумщина"

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду