Класна година у 8 класі.

Автор: olga от 5-11-2015, 22:39, посмотрело: 1 000

0 Підлітковий вік - час активного пошуку. Дитина намагається зрозуміти, що вона означає в цьому світі, хто вона і як її сприймають оточуючі. Намагаючись зрозуміти себе, підліток ставить під сумнів авторитет своїх батьків. У власній сім'ї йому дуже важливо довести, що він - самостійна особистість. А значить, має право на власну думку з будь-яких питань. І часто його думка не збігається з думкою батьків. Це протиріччя і стає джерелом постійних конфліктів. Батьки потрібні підліткові як партнери, опора, підтримка, орієнтир у мінливому житті.
Саме проблемі конфліктів між дітьми і батьками була присвячена класна година у 8 класі «Як жити у світі з батьками?»( класний керівник Нечваль І.М.).
Учні визначили на якому ґрунті найчастіше відбуваються конфліктні ситуації, проаналізували способи попередження та виходу з конфліктів, висловили пропозиції з теми « Секрет щасливої сім'ї», грали у рольову гру «Якби психологом був я…».
Щоб уникнути конфліктів, щоб бумерангом поверталося лише добро, потрібно дотримуватися золотого правила спілкування: «Стався до інших так, як хотів би, щоб ставилися до тебе». Адже щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Класна година у 8 класі.

Класна година у 8 класі.

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду