Закон і підлітки

Автор: olga от 23-11-2015, 00:00, посмотрело: 890

0 Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Вона почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, учителі у школі закладають надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.
У рамках Тижня безпеки життєдіяльності у нашу школу завітали начальник Лебединського районного відділу кримінально – виконавчої інспекції Анатолій Миколайович Глух та головний спеціаліст центру соціальних служб для сімʾї , дітей та молоді Наталія Дмитрівна Гаврилюк, які розповіли учням 7-9 класів, що робити у випадку насильства в сім'ї і куди звертатися за допомогою, про юридичну відповідальність неповнолітніх у разі скоєння ними злочину та продемонстрували школярам повчальний фільм
«Зона особливої уваги», у якому йшла мова про перебування підлітків у місцях позбавлення волі. Наостанок зустрічі гості побажали учням рости розумними, працьовитими, стриманими, робити лише добро.
Закон і підлітки

Закон і підлітки

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду