Ми будуємо Мости миру власноруч

Автор: olga от 25-11-2015, 19:46, посмотрело: 946

0 Якщо ви прагнете продуктивного спілкування, необхідно поводитися так, аби не образити партнера, поважати точку зору іншого та його особистість, незалежно від соціального стану, національності, індивідуальних особливостей, уподобань. Таке спілкування називається толерантним.
Саме толерантність і толерантне спілкування були темою заняття з використанням активних форм роботи «Толерантність. Ми будуємо Мости миру власноруч». Протягом заняття учні 8 класу разом з практичним психологом Ж.С. Линник знайомилися з критеріями і соціальними виявами толерантності і терпимості, навчалися прийомів, що допомагають розвинути в собі якості толерантної особистості та разом розбиралися, чому ж в час інновацій та передових технологій, так важко залишатися толерантним.
Толерантність розуміють як повагу й визнання рівності, відмову від домінування та примусу, визнання права інших на власні думки та погляди. Отже, сподіваємося, що і учні нашої школи прийматимуть інших такими, якими вони є та взаємодіятимуть з ними на основі взаємної згоди.
Ми будуємо Мости миру власноруч

Ми будуємо Мости миру власноруч

Ми будуємо Мости миру власноруч

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду