Акція "16 днів проти насильства!"

Автор: olga от 8-12-2015, 00:20, посмотрело: 993

0 В 4 класі пройшла виховна година "Ми - проти насильства". Людська жорстокість... Її ніколи напевне і, нічим, не можна виправдати. Вона, як не прикро, сьогодні трапляється доволі часто. Про це говорять незаперечні факти. Щороку підлітки та неповнолітні здійснюють до 200 тисяч злочинів, половина яких - надзвичайно жорстокі. Це - страшна і жахлива реальність.
Дитина і насильство. Любов і жорстокість. Надія і відчай. Ми всі інтуїтивно тягнемося до світла в цьому світі.
Отже, добро чини - себе прославиш, а зло чинитимеш - себе принижуєш!
Акція "16 днів проти насильства!"

Акція "16 днів проти насильства!"

Акція "16 днів проти насильства!"


Сім`я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.
Конституція України, стаття 51

Жорстоке поводження з дитиною… Насильство…Торгівля дітьми… Експлуатація дитини… Все частіше ці проблеми обговорюються суспільством. Чому не зникають ці проблеми? Чому діти так безжалісно експлуатуються світом дорослих? Останнім часом в Україні загострилась така соціальна проблема як жорстоке ставлення до дітей з боку дорослих. Щороку третина дітей стає жертвами насильства! Пияцтво, наркоманія, антигромадський спосіб життя, аморальна поведінка батьків, небажання працювати і нести відповідальність за дітей – все це породжує сімейне неблагополуччя, яке є реальною загрозою для життя та здоров’я дітей у власному домі. Саме в цих сім’ях діти недоглянуті, брудні, хворі, голодні і незахищені! Саме в таких сім’ях діти стають жертвами насилля ! Над цими дітьми знущаються! Їх б’ють, ґвалтують, залякують, карають і принижують! Найчастіше вони стають «дітьми вулиці». Діти, які зазнали фізичного та психологічного насильства в подальшому стають агресивними як до своїх однолітків, так і до слабших себе. В майбутньому такі діти не здатні створити свою власну повноцінну сім’ю і бути гарними батьками. Фізичне насильство, тілесні покарання, нехтування інтересами дітей, посягання на їх гідність не лише завдає непоправної шкоди, але й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки. Для багатьох дітей вони закінчуються трагічно.
У рамках акції «16 днів без насильства», у 9 класі пройшла виховна година на тему «Жорстокість і насильство». Діти разом з класним керівником Вишняковою С.С. з`ясували, які бувають види насильства, визначили причини виникнення сімейної та учнівської жорстокості, її реалії та наслідки, та виокреслили механізм захисту прав дітей.
Ми не маємо права стояти осторонь таких важливих проблем суспільства.
Ми не маємо права закривати очі на жорстоке поводження з дітьми та бути байдужими до їх болю. Ми мусимо зупинити колесо насильства, яке може зруйнувати не одне життя, покалічити не одну долю. Кожен з нас має сказати "Ні насильству над дітьми!”.

Акція "16 днів проти насильства!"

Акція "16 днів проти насильства!"

Акція "16 днів проти насильства!"

Акція "16 днів проти насильства!"

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду