Урок пам'яті.

Автор: olga от 10-12-2015, 20:29, посмотрело: 990

0 Згадаймо ще раз про те страшне лихо, яке сталося у нашій державі 80 років назад. Давайте це раз поговоримо про Голодомор 1932-1933 рр.
У світі сталося багато трагедій. Страшних трагедій. Так, були різні війни, катастрофи, що забрали життя людей. На десятиліття можна засекретити архіви, можна замести сліди злочину, можна раз, і вдруге, і втретє переписувати історію. Але з пам`яттю народу нічого не вдієш. Після заборон, утисків, принижень людської гідності оживає, відроджується історична правда.
Нам потрібно озиратися у наше минуле. Адже людина не живе в одному часі, а у трьох часових вимірах: у минулому, сьогоденні та майбутньому.
Озиратися потрібно, щоб поплакати, бо це каяття. А головне – щоб зрозуміти помилки і ніколи не скоїти нічого подібного.
Учні 9 класу разом із класним керівником Вишняковою С.С. підготували урок пам`яті до дня вшанування загиблих під час страшної трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 рр. для учнів 4 класу. Старшокласники розповіли про причину голоду, прочитали спогади очевидців, знайшли документи того страшного періоду та ще раз нагадали молодшим учням, що цієї трагедії можна було б уникнути. Адже це був штучний голод, створений владою з метою винищити українців. Хочеться вірити, що ця трагедія ніколи не повториться. Адже , молодь України, - гарантія того, що країна більше ніколи не зазнає такого лиха. Наша пам`ять не дозволить нікому цього зробити.

Тож пом`янімо хоч сьогодні, із запізненням у кілька довгих десятиліть, великомучеників нашої історії. Пом`янімо і знайдемо в собі сили пройти за ними дорогою їхнього хресного путі. Не їм це потрібно, а нам! Усе, що вони могли сказати світові, вони вже сказали. Тепер – наша черга!
Урок пам'яті.

Урок пам'яті.

Урок пам'яті.

Урок пам'яті.

Урок пам'яті.

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду