СТОП НАСИЛЬСТВУ!

Автор: olga от 10-12-2015, 22:19, посмотрело: 1 110

0 Учні 8 класу разом із практичним психологом Ж.С. Линник під час заняття з використанням активних форм роботи під назвою «СТОП НАСИЛЬСТВУ» ознайомилися з поняттями “насильство”, “об’єкт насильства”, “насильницькі дії”. Також розглянули психологічні прийоми звільнення від негативних переживань шляхом використання проективних методик, вчилися створювати сприятливий психологічний клімат у середовищі.
СТОП НАСИЛЬСТВУ!

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

З метою попередження насильства над дітьми в рамках акції « 16 днів проти насилля» у 3 класі був проведений захід «Скажемо насильству: НІ». Насильство над дітьми – проблема, яка завжди існувала і скоріш за все ще дуже довго буде існувати у сучасному суспільстві. Сучасність демонструє такі його приклади, як смерть дітей від голоду, загибель їх під час бомбардувань і обстрілу, міжнародних конфліктів, вбивство в таборах біженців, на побутовому ґрунті. Нерідкі і такі форми насильства, як торгівля дітьми, залучення до жебрацтва, проституція, економічна експлуатація, позбавлення житла, коштів для існування, зневага потребами й інтересами. Діти є самою незахищеною і уразливою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Саме по їх провині діти стають жертвами домашнього насильства, опиняються в зонах стихійних і природних катастроф, військових дій тощо.
Насильство над дітьми – широке поняття, яке включає різні види поведінки батьків та опікунів, інших родичів, будь-яких осіб, які старші або сильніші.
Збережемо наших дітей від насильства!
СТОП НАСИЛЬСТВУ!

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду