Природа – наша мати, треба її оберігати

Автор: olga от 11-04-2016, 18:16, посмотрело: 1 069

0 Розтанули сніги, пробивається перша травичка, з'являються тендітні квіти, повернулися із теплих країв лелеки... Це настала весна — найпрекрасніша пора року. Помилуватися її приходом та змінами в природі під час екскурсії у с. Михайлівка змогли учні 7 і 8 класів нашої школи на весняних канікулах. Разом із класними керівниками (Іриною Федірко й Іриною Нечваль), керівниками гуртків (Надією Сіренко й Інною Безуглою) школярі змогли відчути подих рідної природи, насолодитися михайлівськими краєвидами. Яке ж це щастя — вдихнути свіже повітря, дослухатися до співу безлічі пташок, помилуватися тендітними квіточками - пролісками, які щільно вкривають прекрасною та різнобарвною ковдрою теплу землю.
Педагоги розповіли , що у багатьох країнах підсніжник білосніжний (звичайний) і білоцвіт весняний називають ключами від весни. У Німеччині вони – снігові дзвіночки, у Великій Британії – снігові сережки, у Франції – снігобуравчики. В українців – це проліски, підсніжники, ряст. Щорічно 19 квітня у багатьох країнах світу відзначається красиве весняне свято — День проліска.
Проте, на жаль, сьогодні пролісок став жертвою саме «любові людської». Ці квіти прекрасні, але тільки в природі, адже зірвані рослини «живуть» лише кілька днів. А з вини людей, які варварськи «збирають» проліски, їх на Землі з кожним роком стає все менше і менше. Ці квітучі рослини піддавалися масовому знищенню на букети, а їх цибулини по – хижацьки викопуються. Учителі наголосили , що проліски оберігається законом і занесена до Червоної книги України, учні повинні усвідомлювати важливість збереження довкілля, запобігаючи знищенню рідкісних рослин. Адже зриваючи синьооку квіточку, ми просто позбавляємо майбутні покоління бачити її у живій природі. Замилувавшись вкотре цим дивом матінки - природи, хочеться жити і творити добро для ближнього.
Діти із задоволенням пограли в ігри, посмакували смаженими сосисками і щасливі повернулися додому. Весна пробуджує у душах людей щирі та ніжні почуття, бо вона настає не тільки в природі, а й у серцях тих, хто здатен відчувати красу та спроможний милуватися навколишньою красою.
Природа – наша мати, треба її оберігати

Природа – наша мати, треба її оберігати

Природа – наша мати, треба її оберігати

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду