Тиждень англійської мови.

Автор: olga от 17-11-2013, 20:44, посмотрело: 1 819

0 З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання учнів у школі було проведено з 11 по 15 листопада «Тиждень англійської мови». Всі школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.
Для учнів початкової школи був проведений виховний захід "У світі казок". Діти 4 класу взяли активну участь в інсценізації казки «Колобок» на англійській мові, де змогли продемонструвати свої творчі здібності та знання.
Тиждень англійської мови.

Тиждень англійської мови.

Тиждень англійської мови.

Тиждень англійської мови.


Відбулася виставка творчих робіт учнів нашої школи. Серед представлених робіт були вітальні листівки, родинне дерево, проекти на тему «Моя сім'я», «Професії моїх батьків». Учні 5 класу представили шкільну газету на тему «What can we do?».
Для учнів 5-6 класів було проведено вікторину «Знавці англійської мови» з метою активізації мовних та країнознавчих навичків учнів, розширення їх кругозору, розвитку навичок колективної роботи, швидкої мовленнєвої реакції. У 7 –му класі була проведена вікторина «Interesting English», де використовувались цікаві розвивальні завдання.
Для учнів 8-9 проводилась країнознавча вікторина "Чи знаєте ви Великобританію?", яка пройшла у формі гри «Як стати мільйонером?». Всі діти з захопленням брали участь у цьому заході.
Протягом тижня англійської мови школярі також розучили нові пісні та вірші на англійській мові, розгадували кросворди.
Сподіваємось, що інтерес до вивчення англійської мови, пробуджений у серцях наших вихованців, не згасне, а розгориться новим полум’ям цікавості, нестерпного бажання до знань.
Тиждень англійської мови.

Тиждень англійської мови.

Тиждень англійської мови.

Тиждень англійської мови.

Категория: Новини

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду