Тиждень права

Автор: olga от 10-09-2019, 20:14, посмотрело: 23

0 Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Сумської ОДА № 04.2-13/3988 від 28.08.2019, згідно з листом Головного територіального управління юстиції у Сумській області від 21.08.2017 № 06-5/211 повідомляємо, що з 03 до 08 вересня 2019 року у школі проведено Тиждень права, приурочений до Дня знань.
У рамках Тижня права проведено в школі інформаційно-просвітницькі та виховні тематичні заходи: лекції, бесіди, зустрічі за «круглим столом», конкурси, ігри, правові змагання, уроки «Я маю право!».
Про проведену роботу (разом з фото, відео-матеріалами) інформувати відділ освіти в термін до 15.00 05.09.2019. У інформації вказати кількість проведених уроків «Я маю право!» та кількість залучених учнів.
Вчитель 1 класу разом із веселою юрбою своїх дітлахів провела дуже цікавий урок, присвячений правовому вихованню малечі. На якому діти дізналися безліч нової інформації, про права дітей. Учні з захватом грали в ігри та виконували вправи.
Всесвітній тиждень права проводився з метою розширити знання учнів про Конституцію та міжнародно-правові документи. Для більш широкого розуміння прав дитини у 4 класі була проведена наказова вікторина. Діти, на прикладі казкових героїв з улюблених казок, розповідали хто дотримується прав, а хто їх порушував. У Віршованій формі вони розповідали про свої права. Оцінювали правові ситуації,які були зображені на ілюстраціях. Дуже активно пройшла гра «Так чи ні».
З метою ознайомлення учнів з правами дитини, проголошені в Декларації , про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини, толерантне ставлення до прав інших людей, уміння реалізовувати свої права, знаходити компромісне рішення, поважне ставлення до власної особистості та інших у 7 класі відбулася година спілкування на тему: « Я маю право».
Семикласники активно включилися в обговорення даної теми, розробили пам’ятку «ДЕСЯТЬ НЕ МОЖНА» та « ДЕВ’ЯТЬ НЕГІДНИХ РЕЧЕЙ»
У 8 класі відбулася година спілкування на тему «Права свої знай, правила й обов’язки не забувай».
Учні розширили знання про їхні особисті права та обов’язки, набули розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки; зрозуміли необхідність виконувати правила поведінки в школі; навчилися відрізняти права від обов’язків та захищати себе при порушенні прав дитини, орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці і прагнути до самостійності. Учасники години спілкування обговорювали ситуації про правову поведінку, грали в інтелектуальні ігри: «Права та обов’язки», «Так чи ні»
Дев’ятикласники провели круглий стіл "Права і свободи". Мета: повторити основні положення Конвенції ООН про права дитини, формувати громадянську позицію та навички правомірної поведінки в різноманітних життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права, виховувати у підростаючого покоління повагу до закону і права, стимулювати соціальну активність й ініціативу.
Отак бурхливо і насичено пройшов «Тиждень права» у нашій школі, і ми вважаємо, що недаремно, адже може колись всі права дітей будуть виконуватись, а їх порушення суворо каратимуться.
Тиждень права
Тиждень права
Тиждень права
Тиждень права
Тиждень права
Тиждень права

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду