Булінг

Автор: olga от 22-09-2019, 19:45, посмотрело: 79

0 Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.
З 16 по 20 жовтня 2019 року в Лебединській загальноосвітній школі І-ІІ ст. №4 проводився Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Метою якого було формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, поняття булінг та його види, наслідки, відповідальність за вчинення булінгу.
З учнями школи проводилось ряд заходів: лінійка, виховна година «Що таке булінг та чому про нього треба знати всім» ( 2 кл.), «Стоп булінг» (3 кл.), « Рольова гра «Гляди, не забудь – людиною будь» (4 кл.), «Скринька безпеки» (5 кл.), "Ми проти булінгу" (6 кл.), «Що треба знати про булінг» (7 кл.), комунікативний тренінг «Булінг, або гра за владу» (8 кл.), «STOP Булінг» (9 кл.).
Учні з задоволенням переглядали мультики та соц. ролики, приймали участь у іграх, виконували завдання, обговорювали різні ситуації з життя.
Хочеться сподіватись, що дітки зробили свої висновки та будуть більше замислюватись над проблемою насильства, жорстокості, поважатимуть один одного та лояльно ставитимуться до недоліків тої чи іншої людини.

Булінг
Булінг
Булінг
Булінг
Булінг
Булінг

Булінг

Категория: Новини Булінг

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду