Тиждень англійської мови

Автор: olga от 4-03-2020, 09:13, посмотрело: 43

0 Упродовж 17-21 лютого тривав тиждень англійської мови в Лебединській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4.
Понеділок традиційно розпочався із завдань, які були розміщені у коридорах школи. Учні обирали найцікавіші з них та отримували оцінки за їх виконання.
У вівторок школа перетворилася у квест-простір «Знайди та відгадай». Учні знаходили загадки, які були захованні по всій території закладу. Відгадавши їх, отримували бали-бонуси, які мали можливість використати для підвищення оцінки під час роботи на уроці.
Середу присвятили Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle», яка об’єднала найактивніших учнів в бажанні продемонструвати свою обізнаність в історії та літературі Англії й Америки.
Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

У четвер була запланована вікторина між учнями 8 та 9 класів. На жаль, її довелося скасувати у зв’язку із призупиненням учбового процесу у 8 класі.
Напередодні тижня англійської мови учні 1-9 класів отримали завдання на різну тематику. Вони мали можливість взяти участь у конкурсі проектів з англійської мови. Діти початкової ланки (1 та 2 клас) фантазували на тему «Моя улюблена англійська буква». Третьокласники у незвичайній формі показували причини вивчення англійської мови. Учні 4 класу отримали завдання зобразити «Мій улюблений урок». Школярі з 5 класу працювали над темою «Моє улюблене свято». Учні 6 класу ділилися своїми знаннями з теми «Корисна та шкідлива їжа. Колектив 7 класу готував постери на тему «Спорт у моєму житті». Хлопці та дівчата 8 - 9 класів зображали карту Сполученого Королівства Великої Британії, яка містила інформацію про символи країн, що входять до складу Сполученого Королівства, їх національні страви, музичні інструменти, їжу та інше.
Учні вразили своїми творчими шедеврами. Надзвичайно активними виявилися діти молодших класів. Дуже важко було визначити переможця, оскільки кожна робота заслуговувала на відзнаку. Тому усі учні отримали цукерки у подарунок та дипломи креативних особистостей.
Кінцевим результатом усіх проектів стала виставка “Our Projects Exhibition”.
Творчі експонати виставки викликали щирий інтерес та захоплення серед учнівського загалу.
У п’ятницю були підведені підсумки всього тижня англійської мови з врученням призів найактивнішим учням.
Особливої уваги заслуговує шедевр учня 6 класу Анатолія Анохіна, який виготував лепбук на тему «Здорова та шкідлива їжа». Творчий доробок Анатолія був наповнений як пізнавальною інформацією, так і цікавими завданнями та загадками з теми. Його робота посіла почесне І місце.
Учениці 6 класу Владислава Негреба та Олександра Слива оформили роботу на таку ж тему. Їх лепбук вразив своєю охайністю і послідовними завданнями, такими як «Доповни літери» або «Розгадай кросворд». Яскрава та змістовна робота здобула почесне ІІ місце.
Учениці 7 класу Катерина Вечірка та Валерія Приходько теж отримали ІІ місце за свій креативний постер на тему «Спорт у моєму житті».
Валерія Терно та Рустам Кривошей посіли ІІІ місце за лепбук на тему «Здорова та шкідлива їжа». Родзинкою їх роботи став диск, що обертається та послідовно відкриває загадки на задану тему.
Також почесними дипломами й солодкими подарунками були відзначені роботи учениць 5 класу Софії Кривошей, Евеліни Фоменко та Ангеліни Приходько; учениці 8 класу Аліни Кіірєєвої; учнів 9 класу Артема Шастуна, В’ячеслава Ковальчука, Ангеліни Балюк та Софії Сидорової.
Вітаємо переможців! Бажаємо їм натхнення, творчих успіхів та нових досягнень на англомовних вершинах!
Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

Категория: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду