Інформація про виконання Плану заходів щодо посилення національно – патріотичного виховання у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4

Автор: olga от 18-12-2014, 21:49, посмотрело: 1 549

0 На виконання наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 24.11.2014 № 584-ОД «Про затвердження Плану заходів щодо посилення національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», з метою посилення національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у школі було розроблено План заходів з національно – патріотичного виховання учнів.

В рамках виконання Плану заходів реалізуються основні принципи національно-патріотичного виховання шляхом:
- Проведення навчально-тематичних екскурсій з відвідуванням об’єктів культурної спадщини міста,області, України.
Інформація про виконання Плану заходів щодо посилення національно – патріотичного виховання у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4

Участі в історико-географічній експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України", історико-краєзнавчій вікторині «Рідна Сумщина».
Вже четвертий рік поспіль, з метою сприяння розвитку краєзнавчого руху, набуття дітьми поглиблених знань з історії рідного краю, залучення учнівської до краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи, збереження та відродження історико-культурної спадщини українського народу в області проводиться робота за освітнім проектом «Рідна Сумщина».
Переможець шкільного етапу Туча Олексій ( 9 клас) у ІІ етапі зайняв ІІІ місце був нагороджений грамотами відділу освіти міськвиконкому.
Інформація про виконання Плану заходів щодо посилення національно – патріотичного виховання у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4

- Організації виховання засобами музею.
Вагомим внеском у патріотичне виховання є робота шкільної кімнати- музею ім. Т.Комісарової
З метою виховання в учнів почуття любові до рідного міста та розвитку інтересу до його історії, традицій систематично проводяться екскурсії до міського краєзнавчого музею, де учні з захопленням знайомляться з різними етапами розвитку нашого міста, до художнього музею ім.Б.К.Руднєва.

25 листопада у художньому музеї відбулася зустріч учнів 9 класу з істориком, етнографом, краєзнавцем, автором книги «Під чорним тавром» - Борисом Івановичем Ткаченком.
Прослухавши лекцію, учні отримали багато нової інформації, та кожен виніс для себе урок із трагічних подій голодомору 1933 року.

Всі учні школи відвідали виставку дитячих малюнків у художньому музеї «Ми за мир»,яка проводилася з метою формування дитячого бачення на такі цінності, як мир та дружба. Своїми малюнками, серед яких є і малюнки учнів нашої школи, діти хочуть показати, що всі країни повинні жити в мирі. А діти вірять у щасливе, гідне майбутнє власної держави.

- Проведення різноманітних форм виховної діяльності направлених на формування національно-патріотичних почуттів особистості. В школі проведені виховні години, бесіди, години спілкування, диспути, учнівські конференції, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України :

- бесіда «Патріотизм – нагальна потреба України» (8 клас) ;
- виховна година «Моя рідна Україно, я – твоя мала частина» (1 клас);
- захід по національно – патріотичному вихованню «Україна – наш спільний дім» (5 клас);
- інформаційно – патріотична година «Слава Україні та борцям за її волю» (7 клас);
- конкурс учнівської творчості «З Україною в серці» (7 клас);
- година спілкування «Багато різних «я», а разом - Україна» (3 клас);
- виховна година – гра «Права дітей» (4 клас);
- вікторина «Я Українець!» (9 клас);
- виховна година «Мій рідний край, Україно, найкраще місце на землі» (2 клас);
- виховна бесіда «Свою Україну Любіть» (6 клас).

Традиційним стало проведення святкувань Дня Збройних Сил України, Дня Соборності, Дня Захисника Вітчизни, Дня української писемності, участь у фізкультурно-спортивному фестивалі «Нащадки козацької слави». В рамках святкування цих знаменних дат проводяться виховні години в усіх классах, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни і учасниками бойових дій.

У грудні у класах відбулося свято до дня Збройних Сил України. Під час проведення свята дівчатка вітали хлопчиків віршами, піснями, вітальними листівками. А потім на майбутніх захисників чекали змагання, де вони показали свою силу, спритність, кмітливість.
Інформація про виконання Плану заходів щодо посилення національно – патріотичного виховання у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4


Відповідно до звернення Міжнародної громадської організації «Назустріч мрії», листа Міністерства освіти і науки України від 04.09.2004 № 2/1-14-437/14, з метою залучення підростаючого покоління до збереження і примноження культурно-історичної спадщини України, пробудження у підростаючого покоління поваги до національної культури, популяризації духовних, моральних надбань українського народу учні 1-4 класів взяли участь у марафоні «Діти за Україну, за єдину Україну» і написали «Лист солдату». Всі матеріали надіслали до Міжнародної громадської організації «Назустріч мрії».

У складний для нашої країни час у нашій школі проведено ряд заходів щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки воїнів АТО та їхніх сімей. Так, в нашій школі пройшла благодійна ярмарка, організована радою старшокласників . Метою заходу було допомогти сім’ям, батьки яких зараз захищають кордони нашої рідної держави. Кошти, вилучені під час проведення благодійної ярмарки, отримали сім’ї учасників АТО.
Інформація про виконання Плану заходів щодо посилення національно – патріотичного виховання у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4

Категория: Національно-патріотичне виховання

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду