Відеоурок з обговоренням «Перемога. На всіх одна»

Автор: olga от 25-05-2015, 22:26, посмотрело: 987

0 Друга світова стала найкривавішою війною в історії людства — затерта, здавалося б, фраза, проте вона актуальна і до сьогодні. Цей конфлікт став найбрутальнішим проявом тотальної війни, коли всі його учасники цинічно відкидали закони і правила ведення бойових дій, фактично не розрізняли у ставленні, хто перед тобою — армія противника чи цивільне населення.
8 травня у День пам'яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни класні керівники 6 і 7 класів І.О.Федірко та І.М.Нечваль провели відеоурок з обговоренням «Перемога. На всіх одна». Разом із учнями вони обговорили відеофільми «Друга світова війна» і «Звільнення України». Згадали і про військові поховання воїнів Великої Вітчизняної війни та партизанів на території Лебединщини.
Тільки у Лебедині поховано 591,серед них 7 Героїв Радянського Союзу: це Белозерцев М.О., Волох А.О., Назімов К.С., Сергеєв О.М., Влазнєв О.Л., Калініченко Г.М., Халенко В.І..
Учні переконалися у тому, що Друга світова має стати для всіх уроком того, якою не повинна бути війна. А перемога – це торжество безсмертного подвигу народу — переможця над фашизмом. І вона на всіх одна!

Відеоурок з обговоренням «Перемога. На всіх одна»

Відеоурок з обговоренням «Перемога. На всіх одна»

Відеоурок з обговоренням «Перемога. На всіх одна»

Категория: Національно-патріотичне виховання

[related-news] [/related-news]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Фамилия нашего мэра?
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду